Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
193 posty 199 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Parlamentarna głupota ma się dobrze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poziom intelektualny wielu posłów PiS pozostawia sporo do życzenia.

Kiedy jednak człowiek posłucha wynurzeń światłych umysłów świata lewicy czy liberałów dopiero wówczas doznaje szoku. Bo przecież dzięki uprzejmości polskojęzycznych mediów żyć możemy w przekonaniu, że światłe umysły, że świat elit intelektualnych w Polsce wyznaczają czerwone i tęczowe sztandary. Te świńskie elity postanowiły skorzystać z tego stereotypu, który zaaklimatyzował się w Polsce na dobre, głosząc coraz większe kocopoły, bądź wykazując się brakiem elementarnej wiedzy na poziomie szkoły podstawowej. Nowe rozdanie sejmowe przyniosło dawkę świeżej kocopołskiej krwi.
 
 
Posłem z ramienia Koalicji Obywatelskiej została niegdysiejsza gwiazda łódzkiej lewicy w osobie Dariusza Jońskiego, który zasłynął z tego, że nie znał daty wybuchu Powstania Warszawskiego, które wybuchło wg niego w 1988 roku, natomiast stan wojenny Joński wprowadził w roku 1989. Ten kiedyś zagorzały lewak nie miał problemu żeby przekształcić się w liberała i mimo baku elementarnej wiedzy otrzymał 11.999 głosów w okręgu sieradzkim, mieszkańcy Ziemi Sieradzkiej co z wami?!
 
Magdalena Biejat nowa poseł Lewicy wyznała, że będzie "gościnią" zamiast gościem programu, żeby podkreślić w ten sposób swoje zaangażowanie w walkę z samczą dominacją w przestrzeni publicznej. W sukurs zwichrowanej psychicznie kobiecie, która zasiądzie w polskim parlamencie idą tzw. elity w osobie profesor Magdaleny Środy czy dziennikarki Doroty Warakomskiej. Warakomska zapowiedziała, że dalej będzie w Radiu TOK FM (należącym do "stajni" Michnika") używała żeńskich form w tym "gościni" ponieważ Rada Języka Polskiego dopuszcza takie formy.
 
Posłem z ramienia PSLu, został wiceszef tej partii Dariusz Klimczak. Poseł Klimczak czuje się tak mocno związany z ruchem ludowym, że zapytany kiedyś o opinię na temat protestujących rolników blokujących drogę ekspresową stwierdził, że prawdziwy rolnik, to nie strajkuje tylko siedzi w oborze czy stodole. Takim to przejawem "głębokiej empatii" wykazał się jeden z liderów ludowców wobec swojego naturalnego zaplecza społecznego, jakim dla PSLu są polscy chłopi.
 
Na deser zostawiłem posła, choć w tym wypadku jestem za zastosowaniem formy bliższej feministkom i powiem "poślicę" - Klaudie Jachirę, autorkę dziesiątek skandalicznych i idiotycznych wypowiedzi. Szydzenie i pogarda z przekonań religijnych oraz spuścizny Armii Krajowej pozwoliło jej zostać posłem, co wydawało się mimo wszystko nierealne. I tak zamiast spędzać czas w izolacji w pokoju bez klamek Jachira przez najblizsze 4 lata zasiądzie w izbie poselskiej w której 100 lat wcześniej siedział Witos, Dmowski czy Korfanty.
 
Parlament Rzeczypospolitej po roku 1989 miał wielu kuglarzy, błaznów i zwyczajnych durni. Był przecież w polskim sejmie mężczyzna udający kobietę, był poseł SLD Sebastian Florek, który został jak sam przyznawał został posłem dzięki temu, zę pokazywał wcześniej tyłek pod prysznicem w programie Big Brother. Był Janusz Palikot z wibratorem i świńskim ryjem złośliwi mówili nawet, że gadżety te idealnie odzwierciedlają osobowość posła. Był Ryszard Petru z masą idiotycznych tekstów obnażających zupełną marność intelektualną tej rzekomej nadziei polskiego liberalizmu i światka banksterów. Ze stajni Ryśka była Kamila Gasiuk-Pihowicz nie rozumiejąca znaczenia słowa "inwokacja". Był wyjątkowo chamski Stefan Niesiołowski, dziś znany bardziej jako "Jurny Stefan" po tym jak wyszło na jaw, że był przekupywany z wykorzystaniem młodych prostytutek. Była zaburzona Joanna Senyszyn ze swoją skrajną antykatolicką zajadłością i promocją homopropagandy, którą w końcu dosadnie podsumował Wojciech Cejrowski, mówiąc o tym, że z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Była poseł i premier Kopacz, której przodkowie rzucali kamieniami w dinozaury. Był marszałek Komorowski, który pomimo skończonych studiów historycznych przekonywał nas, że Korfanty lubił się z Piłsudskim a Norwegia należy do Unii Europejskiej. Była poseł Lewicy Wanda Nowicka uraczyła nas ostatnio intelektualnym pasztetem na miarę swoich możliwości kiedy stwierdziła, że Bruno Schulz został spalony na stosie przez inkwizycję, myląc go oczywiście z Giordano Bruno. Zawsze mogło być gorzej bo mogła go pomylić z muzykiem Bruno Marsem. Wcześniej pomyliła Wisłocką z Szymborską.
 
Mimo upływu kolejnych kadencji część elektoratu raczy nie zrażać się do posłów z zaburzoną osobowością, posłów blagierów i pospolitych durni. Głupota w Polsce ma się całkiem dobrze, a do kroniki poświęconej jej dziejom pisze się właśnie nowy rozdział.
 
Arkadiusz Miksa
 
 

 

KOMENTARZE

 • OSTRE STARCIE - DEBATA! Michalkiewicz kontra Targalski NA ŻYWO wRealu24!
  https://youtu.be/ZuHaNIqH9rQ
 • @trojanka 18:41:02
  Desant na polskie lotnisko!
  https://youtu.be/6DMHwk4XCi4
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Tzw. demonkratura - zgodnie z założeniem
  uaktywnia:
  bandytów, złodziei, k*rwy - te najbardziej bezczelne i nachalne - wszelkiej maści zboczeńców seksualnych i intelektualnych , ciężkich idiotów, świrów pospolitych i świrów wyjątkowych, łgarzy w żywe oczy, kanalie jakich świat nie widział, etc., etc. Natomiast czarci pomiot roztacza nad tym rynsztokiem parasol ochronny i winduje go potem na świeczniki w podbitym przez siebie państwie.
  Wniosek?
  Powyższe - to najprostszy sposób przerabiania przez czarci pomiot - ludzi stworzonych przez Boga w danym, demonkraturowym kraju - na szatańskie odchody.
 • @demonkracja 21:54:30
  Kiedy w kraju liczba nieparzysta daje równowagę władzy to.

  tzw. niby demokracja, bez kształtu granic, pozbawiona możliwości zrównoważenia, działa w określonym celu wrogów.
 • Degeneracja żydowskiego sejmu w Polsce !
  Bracia Słowianie ! ten żydowski sejm z kadencji na kadencje degeneruje się ! jak się degeneruje żydowska rasa w Polsce !!! debile kretyni imbecyli matoły nieuki miernoty i pasożyty ! to obraz większości żydowskiego sejmu w Polsce !

  Słowianie ! żeby nie być gołosłowny to żyda Szłapkę przedstawię !

  Sprawa w sądzie o kradzież obrazu Gęsiarki !

  Były współpracownik Bronisława Komorowskiego, a obecnie poseł Nowoczesnej, Andrzej Szłapka zeznawał w sądzie. Jego słowa skonfundowały nawet sędzię…
  Szłapka był ekspertem w Kancelarii Bronisława Komorowskiego. Sam skończył studia z zakresu politologii i wschodoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Teraz zeznawał w związku z kradzieżą ,,Gęsiarki” z Kancelarii byłego prezydenta. Oto fragment dialogu – życie przerosło kabaret.

  Zapytałam [ sąd ] czy mówi coś panu świadkowi nazwisko Chełmoński

  dobrze wyjdę na strasznego ignoranta. Nie interesowałem się sztuką specjalnie [ Szłapka odpowiada ]

  Sędzia jednak nie odpuszczała i pyta

  Nazwisko Chełmoński mówi coś? Szłapka przyznał Nie mówi. !

  Słowianie o to klasyczny poziom żydostwa w Polsce !!!
  Malczewski - to duże obrazy, Chełmoński - nazwisko nic mi nie mówi...

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! Słowianie Łączmy się !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031