Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
193 posty 199 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Kogo popieram w wyborach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sam nie kandyduję ale pytany jestem na kogo zagłosować.

Najbliżej mi oczywiście do Konfederacji, choć widzę mnóstwo niespójności programowej i przypadkowych osób na listach, dlatego w tych wyborach stawiam bardziej na ludzi, a nie na konkretny komitet. Do senatu polecam waszej uwadze panów: Dariusz Loranty w Świętokrzyskiem oraz Konrad Rękas na Chełmszczyźnie, obaj panowie to zaangażowani społecznicy, obaj potrafią bezkompromisowo iść pod prąd i właśnie takich ludzi potrzebuje Senat. Uwaga do Sejmu z list PSLu na pewno poparłbym Dariusz Grabowski w okręgu radomskim oraz Małgorzata Dachnowicz na Podkarpaciu, Marek toczek z na Pomorzu. Z list Konfederacji w okręgu sieradzkim Izabela Walczak oraz Dariusz Ziemba w Łodzi, w Warszawie Magdalena Wielomska - Ziętek, Andrzej Zapałowski w Przemyślu. Przypuszczam, że pominąłem jeszcze sporą liczbę osób, bo nie przeglądałem list we wszystkich okręgach. Dlatego jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam i proszę się przypomnieć. To są ludzie na których bym zagłosował, bo widzę ich pracę i zaangażowanie w nasze polskie sprawy zarówno na gruncie ogólnopolskim jak i lokalnym.
 

Na pytanie czy popieram kogoś z PiSu bez zastanowienia odpowiem Jacek Kurski ...., tak wiem że nie kandyduje, ale Jacek będzie takim moim wirtualnym kandydatem, dla którego jestem pełen podziwu i uznania, bo nie ma takiego kłamstwa, którego ten łgaż by nam nie sprzedał, żadnych zasad, żadnych granic ...naprawdę jest moc ...Jacek jak wyleci z TVP to zostanie testerem wykrywaczy kłamstw. 

KOMENTARZE

  • Z kim Konfederacja utworzy koalicję po wyborach?
    https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1182330938593812480
  • @Miksa
    Jacek Kurski , dobry wybór . Mamy tu kasę nie do przerobienia . Prawda ?. Pozdrawiam smutno . :(
  • @Repsol 22:33:10
    Kurski to wypisz wymaluj Zapałowski, to podobne kreatury, wredne, podstępne karierowicze. Ten drugi to w oczy będzie pięknie patrzył a od tyłu nóż w plecy wsadzał. Oczerniał śp. Filipa Adwenta, tylko za to, że był bezgranicznie oddany Polsce i Polakom, a Łemek tego nie mógł scierpieć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031